Fotograf

Svatební fotograf

Nespoléhejte na to, že si za pár let budete vybavovat důležité okamžiky z vašeho svatební dne. Nespoléhejte na to, že vám kamarádi či rodinní příslušníci svatbu nafotí. Jako svatební fotograf vám zachytím všechny důležité a neopakovatelné okamžiky, které vám připomenou, že tato jedinečná chvíle stála za to.  Ke každé svatbě přistupuji zcela individuálně a snažím se, co možná nejvíce, přizpůsobit vašim požadavkům.

 

Další důležité informace!

Fotografování svatby je velice zodpovědná záležitost, proto přípravu nepodceňuji a věnuji ji maximální pozornost. Dohodneme-li se na focení svatby, preferuji osobní schůzku, kde probereme organizační stránku věci. Povím vám něco o focení, případně se mě zeptáte, co vás zajímá. Schůzkou také učiníme velice důležitý první osobní kontakt, který ve svatební den přispěje k pohodě obou stran.

Osobní schůzka pro vás může mít také jednu nezanedbatelnou výhodu – jako bonus vám mohu zcela zdarma nafotit pár předsvatebních fotografií (platí pro velký svatební balíček a balíček extra). Prosím mějte však na paměti, že v době svatební sezóny (květen až září) jsem značně vytížený. Proto prosím neváhejte a schůzku si sjednejte, co nejdříve. Nejlepší období pro předsvatební schůzku je zima a jaro.

Samozřejmě schůzka není 100% nutná a v některých případech (nejste-li z okolí Liberce či Jablonce nad Nisou) hůře realizovatelná. Můžeme se dohodnout i po mailu či telefonicky.

Jak můžete přispět k lepším svatební fotografiím i vy?

Přečtěte si prosím tento článek: Jak na lepší svatební fotografie… trochu jinak

Rodinné foto a děti

Uchovejte si krásné vzpomínky na to, co je pro vás v životě nejcennější.  Fotografie rodiny a dětí fotím výhradně v pohodlí vašeho domova nebo v exteriérech, které společně vybereme. Většinou tak nemusíte nikam jezdit, veškeré fotografické vybavení si přivezu za vámi.

Těhotenské foto

Těhotenství patří mezi jedny z nejkrásnějších chvil v životě. Společně se svou ženou jsem měl možnost být u toho, prožívat to a bez nadsázky mohu říci, že je to takový malý zázrak. Fotografie zachycující toto období by určitě neměly chybět v žádném rodinném albu.

Reportážní fotograf

Této disciplíně se věnuji jen okrajově, nicméně fotografování průběhu svatebního dne mě naučilo značné předvídavosti situace a také postřehu. Právě tyto dovednosti dobře využiji i v reportážní fotografii. Budete-li chtít zachytit důležitou společenskou, kulturní či sportovní akci, věřím, že vám pomohu.

Produktové fotografie

Zhotovím vám kvalitní fotografie produktů do katalogů, časopisů, prezentací či e-shopů. Věnuji se zejména focení bižuterních komponentů, stříbra, kamenů Swarovski, mincí a medailí, výrobků ze skla a jiných, zejména drobnějších, předmětů.